MEČ
30.10.18 | 1. kolo | Emma Raducanu | Ayla Aksu | 6-4, 6-1 | Wirral | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Emma Raducanu | Ayla Aksu | |
1. servis % | 32/49 (65%) | 32/54 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/17 (41%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/54 (56%) | 17/49 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Emma Raducanu | 4-0 | |
Emma Raducanu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Emma Raducanu | 5-3 | |
Emma Raducanu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emma Raducanu vs. Ayla Aksu - Međusobni mečevi
30.10.18 | 1. kolo | Emma Raducanu | Ayla Aksu | 6-4, 6-1 | detalj meča | Wirral | dvorana |
Emma Raducanu form & Ayla Aksu form
Emma Raducanu - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.03.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
09.03.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
24.09.22 Polufinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
12.09.22 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 5-3, Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
18.08.22 3. kolo | vs. Jessica Pegula | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.08.22 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Ayla Aksu - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detalj meča |