Canada
16.03.94, 30 Godina
16.03.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.07.00, 23 Godina
11.07.00, 23 Godina
Emma Onila vs. Maria Victoria Negoita - Međusobni mečevi
21.08.17 | kval. | Emma Onila | Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | detalj meča | Bucharest | zemlja |
Emma Onila form & Maria Victoria Negoita form
Emma Onila - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 7-65, 2-0, Francesca Lucia Duca - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Karine Brucher | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Malin Leysen | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Laura Margareta Luca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kyrylova | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.11 2. kolo kval. | vs. Simona Ionescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.11 1. kolo kval. | vs. Julia Mihaela Moldovan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.08.11 2. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Simona Ionescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.08.11 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.08.11 1. kolo | vs. Shivika Burman | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.08.11 1. kolo | vs. Patricia Lancranjan | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.08.11 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gilca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.08.11 kval. | vs. Elena Jetcheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.05.11 2. kolo kval. | vs. Raluca Mita | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Maria Victoria Negoita - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Zoi Meers | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-77, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 3-0, Katerina Antoniou - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 kval. | vs. Jovana Vukovic | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča |