MEČ
28.03.19 | 2. kolo | Emma Lene | Corina Mader | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Emma Lene | Corina Mader | |
1. servis % | 33/48 (69%) | 30/47 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/33 (79%) | 16/30 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/47 (49%) | 12/48 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emma Lene | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Emma Lene | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emma Lene | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emma Lene | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emma Lene | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Corina Mader | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emma Lene | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emma Lene | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emma Lene | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Corina Mader | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emma Lene | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
13.05.95, 28 Godina
13.05.95, 28 Godina
Emma Lene vs. Corina Mader - Međusobni mečevi
28.03.19 | 2. kolo | Emma Lene | Corina Mader | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Emma Lene form & Corina Mader form
Emma Lene - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Amandine Monnot | - | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Corina Mader - Posljednji mečevi
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
W15 Aix - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.21 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |