MEČ
28.01.13 | 2. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Yana Mogilnitskaya | 5-7, 6-3, 6-3 | Burnie | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Yana Mogilnitskaya - Međusobni mečevi
28.01.13 | 2. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Yana Mogilnitskaya | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | Burnie | tvrda |
Emily Webley-Smith form & Yana Mogilnitskaya form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Yana Mogilnitskaya - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.22 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
12.07.22 kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.05.22 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.22 Četvrtfinale | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča |