MEČ
03.06.18 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Sophie Chang | 6-3, 6-1 | Surbiton | trava |
STATISTIKE MEČA
Emily Webley-Smith | Sophie Chang | |
1. servis % | 35/55 (64%) | 42/70 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/35 (80%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/20 (40%) | 9/28 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/70 (53%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 8 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Sophie Chang - Međusobni mečevi
05.06.23 | kval. | Emily Webley-Smith | Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | W100 Surbiton | trava |
03.06.18 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Sophie Chang | 6-3, 6-1 | detalj meča | Surbiton | trava |
27.07.15 | 1. kolo kval. | Sophie Chang | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | detalj meča | Lexington | tvrda |
Emily Webley-Smith form & Sophie Chang form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Sophie Chang - Posljednji mečevi
Charleston - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Leonie Kung | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Akasha Urhobo | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lexington Reed | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lea Ma | 4-2, Lea Ma - odustajanje | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Ashley Lahey | 4-6, - Sophie Chang - odustajanje | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 7-64, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ann Li | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-72, 7-65, 7-67 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Crawley | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-73, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča |