MEČ
14.10.19 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-0 | W100 Suzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Emily Webley-Smith | Beatrice Gumulya | |
1. servis % | 17/44 (39%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/17 (71%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/46 (63%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emily Webley-Smith | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0 | ||
Emily Webley-Smith | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emily Webley-Smith | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Emily Webley-Smith | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Beatrice Gumulya | |
Emily Webley-Smith | 5-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Beatrice Gumulya - Međusobni mečevi
14.10.19 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-0 | detalj meča | W100 Suzhou | tvrda |
15.05.18 | 1. kolo | Emily Webley-Smith | Beatrice Gumulya | 7-5, 6-2 | detalj meča | Wuhan | tvrda |
Emily Webley-Smith form & Beatrice Gumulya form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Beatrice Gumulya - Posljednji mečevi
W75 Burnie - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.22 kval. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | detalj meča |