MEČ
24.07.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Alexandra Vagramov | 6-4, 6-3 | Granby | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Alexandra Vagramov - Međusobni mečevi
24.07.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Alexandra Vagramov | 6-4, 6-3 | detalj meča | Granby | tvrda |
Emily Webley-Smith form & Alexandra Vagramov form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča |
Alexandra Vagramov - Posljednji mečevi
W15 Lakewood - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Hind Abdelouahid | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Los - tvrda | ||||
28.06.22 kval. | vs. Janice Tjen | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noel Mae Moreno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
31.05.22 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Marta Falceto Font | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Vanessa Ong | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W100 Vancouver - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Vladica Babic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anna Mamalat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Eleonore Tchakarova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cako | 7-63, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Quebec City - dvorana | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Alexa Graham | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sophia Qi Ho | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Teodora Stinga | 6-1, 6-2 | detalj meča |