Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sofia Dmitrieva vs. Emily Seibold - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Emily Seibold | Sofia Dmitrieva | 6-4, 6-79, 10-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Sofia Dmitrieva form & Emily Seibold form
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Emily Seibold - Posljednji mečevi
W15 Sao - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-2, 6-1 | detalj meča |