INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Giulia Crescenzi vs. Emily Seibold - Međusobni mečevi
30.01.19 | 1. kolo | Emily Seibold | Giulia Crescenzi | 7-61, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Giulia Crescenzi form & Emily Seibold form
Giulia Crescenzi - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Emily Seibold - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detalj meča |