MEČ
23.10.19 | 1. kolo | Emily Seibold | Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Adrienn Horvath | |
0-0 | ||
Emily Seibold | 3-0 | |
4-0 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Seibold | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adrienn Horvath | |
Emily Seibold | 0-1 | |
0-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Emily Seibold | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Adrienn Horvath | |
Emily Seibold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Emily Seibold | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
24.12.00, 23 Godina
24.12.00, 23 Godina
Emily Seibold vs. Adrienn Horvath - Međusobni mečevi
23.10.19 | 1. kolo | Emily Seibold | Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Emily Seibold form & Adrienn Horvath form
Emily Seibold - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Adrienn Horvath - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.12.18 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.18 kval. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | detalj meča |