India
13.01.99, 25 Godina
13.01.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Niditra Rajmohan vs. Emily Casteleyn - Međusobni mečevi
02.12.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Niditra Rajmohan | 6-2, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Niditra Rajmohan form & Emily Casteleyn form
Niditra Rajmohan - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yosita Sriporn | 6-73, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
10.12.23 kval. | vs. Matilde Mariani | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanjitha Ramesh Ramesh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 1-6, 0-2, - Niditra Rajmohan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yanan Hou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Viera Deeperm | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Camila Rodero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Hana Gamracy | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Kowalczyk | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Carolina Xavier Laydner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Martina Alejandra Piotti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Min Liu | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 kval. | vs. Kashish Bhatia | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Sahira Singh | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča |
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča |