Poland
17.12.97, 26 Godina
17.12.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Klaudia Wira vs. Emily Casteleyn - Međusobni mečevi
04.06.18 | kval. | Emily Casteleyn | Klaudia Wira | 7-63, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Klaudia Wira form & Emily Casteleyn form
Klaudia Wira - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Madison Westby | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 3-1, Ekaterine Jorjoliani - odustajanje | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lusine Chobanyan | 3-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Zani Barnard | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Zi Yi Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča |