MEČ
28.08.17 | kval. | Emily Casteleyn | Elisabeth Chantraine | 6-1, 6-1 | Middelkerke | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Emily Casteleyn vs. Elisabeth Chantraine - Međusobni mečevi
28.08.17 | kval. | Emily Casteleyn | Elisabeth Chantraine | 6-1, 6-1 | detalj meča | Middelkerke | zemlja |
Emily Casteleyn form & Elisabeth Chantraine form
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Elisabeth Chantraine - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.17 kval. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | detalj meča |