Slovenia
17.06.00, 23 Godina
17.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Anja Gal vs. Emily Casteleyn - Međusobni mečevi
24.11.18 | 1. kolo kval. | Emily Casteleyn | Anja Gal | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Anja Gal form & Emily Casteleyn form
Anja Gal - Posljednji mečevi
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.19 kval. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.18 kval. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
24.06.18 kval. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča |