MEČ
01.07.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Alice Gillan | 2-6, 6-0, 7-63 | Den Haag | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belgium
08.02.96, 28 Godina
08.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Emily Casteleyn vs. Alice Gillan - Međusobni mečevi
01.07.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Alice Gillan | 2-6, 6-0, 7-63 | detalj meča | Den Haag | zemlja |
Emily Casteleyn form & Alice Gillan form
Emily Casteleyn - Posljednji mečevi
W15 Knokke - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Alice Gillan - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
05.06.23 kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča |