MEČ
08.07.18 | kval. | Emily Arbuthnott | Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-1 | Getxo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Emily Arbuthnott | Noelia Bouzo Zanotti | |
1. servis % | 30/47 (64%) | 28/46 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 16/28 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/17 (53%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/46 (57%) | 15/47 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emily Arbuthnott | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emily Arbuthnott | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emily Arbuthnott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emily Arbuthnott | 1-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
1-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
2-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Noelia Bouzo Zanotti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Arbuthnott vs. Noelia Bouzo Zanotti - Međusobni mečevi
08.07.18 | kval. | Emily Arbuthnott | Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | Getxo | zemlja |
Emily Arbuthnott form & Noelia Bouzo Zanotti form
Emily Arbuthnott - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.20 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Noelia Bouzo Zanotti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča |