Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ana Shanidze vs. Emily Arbuthnott - Međusobni mečevi
28.03.16 | kval. | Emily Arbuthnott | Ana Shanidze | 6-1, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ana Shanidze form & Emily Arbuthnott form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Emily Arbuthnott - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.20 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detalj meča |