MEČ
09.05.18 | 2. kolo | Emily Appleton | Nikita Uberoi | 6-1, 6-0 | Tacarigua | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Emily Appleton | Nikita Uberoi | |
1. servis % | 24/38 (63%) | 23/44 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/24 (88%) | 9/23 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 8/38 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emily Appleton | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Emily Appleton | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Appleton | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Emily Appleton | 4-1 | |
Emily Appleton | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Appleton | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Appleton | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emily Appleton | 4-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Emily Appleton | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Appleton vs. Nikita Uberoi - Međusobni mečevi
09.05.18 | 2. kolo | Emily Appleton | Nikita Uberoi | 6-1, 6-0 | detalj meča | Tacarigua | tvrda |
Emily Appleton form & Nikita Uberoi form
Emily Appleton - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča |
Nikita Uberoi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detalj meča |