MEČ
30.07.18 | 1. kolo kval. | Emilie Lindh Gallagher | Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-2 | Woking | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
07.08.01, 22 Godina
07.08.01, 22 Godina
Emilie Lindh Gallagher vs. Tanysha Dissanayake - Međusobni mečevi
30.07.18 | 1. kolo kval. | Emilie Lindh Gallagher | Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-2 | detalj meča | Woking | tvrda |
Emilie Lindh Gallagher form & Tanysha Dissanayake form
Emilie Lindh Gallagher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Tanysha Dissanayake - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 kval. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detalj meča |