MEČ
23.07.18 | kval. | Emilia Hartman | Dasha Borodatova | 6-2, 6-0 | Tampere | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Emilia Hartman | Dasha Borodatova | |
1. servis % | 21/48 (44%) | 26/41 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/21 (67%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 3/15 (20%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/41 (71%) | 22/48 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emilia Hartman | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emilia Hartman | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emilia Hartman | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Emilia Hartman | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Emilia Hartman | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Dasha Borodatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emilia Hartman | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Emilia Hartman | 4-0 | |
Emilia Hartman | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Finland
14.09.03, 20 Godina
14.09.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.02.93, 31 Godina
03.02.93, 31 Godina
Emilia Hartman vs. Dasha Borodatova - Međusobni mečevi
23.07.18 | kval. | Emilia Hartman | Dasha Borodatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Tampere | zemlja |
Emilia Hartman form & Dasha Borodatova form
Emilia Hartman - Posljednji mečevi
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Lotta Heiskanen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Dasha Borodatova - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alena Bairasheuskaya | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Darya Zykova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-3, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
23.09.19 kval. | vs. Nicole Viljoen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-73, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramona Mataruga | 0-3, - Dasha Borodatova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Emilia Hartman | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Makela | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Azaliya Badegyeva | 1-6, 0-6 | detalj meča |