MEČ
11.04.17 | 1. kolo | Elyne Boeykens | Erin Routliffe | 7-67, 6-3 | Pelham | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elyne Boeykens | Erin Routliffe | |
1. servis % | 46/74 (62%) | 43/92 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/46 (80%) | 29/43 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 23/49 (47%) |
Osvojene break-lopte | 2/9 (22%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/92 (43%) | 23/74 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/166 (55%) | 75/166 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elyne Boeykens vs. Erin Routliffe - Međusobni mečevi
11.04.17 | 1. kolo | Elyne Boeykens | Erin Routliffe | 7-67, 6-3 | detalj meča | Pelham | zemlja |
Elyne Boeykens form & Erin Routliffe form
Elyne Boeykens - Posljednji mečevi
Vinaros - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.09.17 Četvrtfinale | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.17 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
13.07.17 Četvrtfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.17 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
23.06.17 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.17 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Padova - zemlja | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Cagnes Sur - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Erin Routliffe - Posljednji mečevi
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
21.05.23 kval. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
15.05.23 kval. | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
22.12.22 Četvrtfinale | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.12.22 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.08.22 kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Newport - tvrda | ||||
02.03.21 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
26.01.21 kval. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
11.11.20 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
25.02.20 kval. | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hamilton - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - odustajanje | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | detalj meča |