MEČ
15.11.19 | 2. kolo | Elle Christensen | Mayuka Aikawa | 6-3, 6-0 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Elle Christensen | Mayuka Aikawa | |
1. servis % | 31/47 (66%) | 41/62 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 20/41 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/62 (56%) | 18/47 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Elle Christensen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0 | ||
Elle Christensen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0 | ||
Elle Christensen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0 | ||
Elle Christensen | 4-3 | |
5-3 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Elle Christensen | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Elle Christensen | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, A-40 | ||
3-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elle Christensen | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elle Christensen vs. Mayuka Aikawa - Međusobni mečevi
15.11.19 | 2. kolo | Elle Christensen | Mayuka Aikawa | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Elle Christensen form & Mayuka Aikawa form
Elle Christensen - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Nika Kukharchuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Aubane Droguet | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Jimena Krite Castellanos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Maya Pitts | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-68, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.11.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Bissett | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Suzy Larkin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Amber Washington | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
28.07.19 Finale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.19 Polufinale | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Madison Appel | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Adriana Reami | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Mayuka Aikawa - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |