MEČ
13.06.16 | 1. kolo kval. | Elizaveta Volodko | Anhelina Kalita | 6-2, 6-3 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
27.12.99, 24 Godina
27.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
31.03.97, 27 Godina
31.03.97, 27 Godina
Elizaveta Volodko vs. Anhelina Kalita - Međusobni mečevi
13.06.16 | 1. kolo kval. | Elizaveta Volodko | Anhelina Kalita | 6-2, 6-3 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Elizaveta Volodko form & Anhelina Kalita form
Elizaveta Volodko - Posljednji mečevi
W25+H Penza - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Khlynova | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-3, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.16 kval. | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Helene Liivik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.05.16 kval. | vs. Sabina Shaydullina | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Anhelina Kalita - Posljednji mečevi
W25 Kazan - tvrda | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.20 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.20 kval. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detalj meča |