MEČ
16.12.19 | 2. kolo | Eliz Maloney | Sara Cakarevic | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Eliz Maloney | Sara Cakarevic | |
1. servis % | 46/54 (85%) | 30/47 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/46 (74%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/8 (25%) | 7/17 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 18/54 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eliz Maloney | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eliz Maloney | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eliz Maloney | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Eliz Maloney | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eliz Maloney | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eliz Maloney | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliz Maloney | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eliz Maloney vs. Sara Cakarevic - Međusobni mečevi
16.12.19 | 2. kolo | Eliz Maloney | Sara Cakarevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Eliz Maloney form & Sara Cakarevic form
Eliz Maloney - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
13.03.23 kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča |