MEČ
22.10.19 | 1. kolo | Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | 7-5, 6-0 | W25 Istanbul | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | |
1. servis % | 33/50 (66%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/33 (79%) | 15/34 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/17 (29%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/57 (56%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elitsa Kostova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Elitsa Kostova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elitsa Kostova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elitsa Kostova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 4-4 | |
Elitsa Kostova | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elitsa Kostova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elitsa Kostova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 4-0 | |
5-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elitsa Kostova vs. Berfu Cengiz - Međusobni mečevi
22.10.19 | 1. kolo | Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | 7-5, 6-0 | detalj meča | W25 Istanbul | dvorana |
11.10.17 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Elitsa Kostova | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Obidos | tepih |
Elitsa Kostova form & Berfu Cengiz form
Elitsa Kostova - Posljednji mečevi
Belgrade - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Dubai - tvrda | ||||
01.04.21 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.03.21 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.03.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.08.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lyon - dvorana | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Berfu Cengiz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detalj meča |