MEČ
07.02.20 | Rubber 1 | Elisabetta Cocciaretto | Dimitra Pavlou | 6-1, 6-2 | Fed Cup | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elisabetta Cocciaretto vs. Dimitra Pavlou - Međusobni mečevi
07.02.20 | Rubber 1 | Elisabetta Cocciaretto | Dimitra Pavlou | 6-1, 6-2 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Elisabetta Cocciaretto form & Dimitra Pavlou form
Elisabetta Cocciaretto - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
16.03.24 Finale | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Polufinale | vs. Greetje Minnen | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 6-79, 5-7 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-0, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Erika Andreeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Dimitra Pavlou - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | detalj meča |