India
05.03.97, 27 Godina
05.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Vibhasree Gowda vs. Elisabeth Chantraine - Međusobni mečevi
28.10.18 | 1. kolo kval. | Elisabeth Chantraine | Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Vibhasree Gowda form & Elisabeth Chantraine form
Vibhasree Gowda - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mayra Jovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 0-5, - Vibhasree Gowda - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Wissal Boudjemaoui | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Traub | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.09.22 kval. | vs. Tania Munteanu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Melis Yasar | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 1-6, 0-2, - Vibhasree Gowda - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-76, 0-3, - Vibhasree Gowda - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Elisabeth Chantraine - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.01.20 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | detalj meča |