Italy
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Elisa Andrea Camerano vs. Zoi Meers - Međusobni mečevi
02.03.20 | kval. | Elisa Andrea Camerano | Zoi Meers | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Cairo | tvrda |
Elisa Andrea Camerano form & Zoi Meers form
Elisa Andrea Camerano - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.22 Četvrtfinale | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.12.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Zoi Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detalj meča |