Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Eline Audenaert vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
07.05.19 | kval. | Eline Audenaert | Yarden Akler | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Eline Audenaert form & Yarden Akler form
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |