MEČ
24.08.20 | 2. kolo kval. | Eline Audenaert | Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
04.12.02, 21 Godina
04.12.02, 21 Godina
Eline Audenaert vs. Erika Reinhardt - Međusobni mečevi
24.08.20 | 2. kolo kval. | Eline Audenaert | Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Eline Audenaert form & Erika Reinhardt form
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |
Erika Reinhardt - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Yvonna Zuffova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Pelin Colak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Nisrin Stoica | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | detalj meča |