Belarus
29.06.96, 27 Godina
29.06.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.12.96, 27 Godina
10.12.96, 27 Godina
Anastasiya Shleptsova vs. Elina Vikhryanova - Međusobni mečevi
20.11.17 | kval. | Elina Vikhryanova | Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | Minsk | dvorana |
Anastasiya Shleptsova form & Elina Vikhryanova form
Anastasiya Shleptsova - Posljednji mečevi
Minsk - dvorana | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Liubov Patapionak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Elina Vikhryanova | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Ramona Eva Chivu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 6-2, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 6-1, 2-0, Louise Lampla - odustajanje | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Laura Deigman | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
16.09.16 Četvrtfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.16 2. kolo | vs. May Kimhi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Avital Vulf | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Marianna Natali | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Jana Haid | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.16 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-4, 7-69 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.16 kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Elina Vikhryanova - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - odustajanje | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča |