MEČ
08.04.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | W15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
23.10.97, 26 Godina
18693 $
23.10.97, 26 Godina
18693 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
06.05.01, 22 Godina
06.05.01, 22 Godina
Elina Nepliy vs. Tamara Cherkassova - Međusobni mečevi
08.04.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Shymkent | zemlja |
Elina Nepliy form & Tamara Cherkassova form
Elina Nepliy - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Tamara Cherkassova - Posljednji mečevi
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nur - dvorana | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 kval. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
02.02.21 kval. | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detalj meča |