MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
23.10.97, 26 Godina
18693 $
23.10.97, 26 Godina
18693 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
06.05.01, 22 Godina
06.05.01, 22 Godina
Elina Nepliy vs. Maria Alexandra Medeea Popescu - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Elina Nepliy form & Maria Alexandra Medeea Popescu form
Elina Nepliy - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Maria Alexandra Medeea Popescu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-73, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Eva Chivu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Ariana Saki | 3-6, 3-6 | detalj meča |