Turkey
01.01.03, 21 Godina
01.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.97, 26 Godina
18693 $
23.10.97, 26 Godina
18693 $
Dooa Akyurek vs. Elina Nepliy - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Dooa Akyurek | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
28.01.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Dooa Akyurek | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Dooa Akyurek form & Elina Nepliy form
Dooa Akyurek - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 6-2, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Elina Nepliy - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detalj meča |