INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Ovcharenko vs. Elina Avanesyan - Međusobni mečevi
11.11.18 | 1. kolo kval. | Elina Avanesyan | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterina Ovcharenko form & Elina Avanesyan form
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Elina Avanesyan - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - odustajanje | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - odustajanje | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 kval. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
24.06.23 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |