MEČ
29.03.17 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | Istanbul | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Eliessa Vanlangendonck | Ilay Yoruk | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 25/52 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 14/25 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/52 (58%) | 15/42 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eliessa Vanlangendonck vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
11.10.18 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ilay Yoruk | 6-1, 7-61 | detalj meča | Antalya | tvrda |
29.03.17 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | Istanbul | dvorana |
Eliessa Vanlangendonck form & Ilay Yoruk form
Eliessa Vanlangendonck - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |