MEČ
07.03.19 | 2. kolo | Eleonora Molinaro | Sina Herrmann | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eleonora Molinaro | Sina Herrmann | |
1. servis % | 18/45 (40%) | 34/67 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/18 (83%) | 17/34 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/27 (37%) | 11/33 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/67 (58%) | 20/45 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eleonora Molinaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eleonora Molinaro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eleonora Molinaro | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eleonora Molinaro vs. Sina Herrmann - Međusobni mečevi
07.03.19 | 2. kolo | Eleonora Molinaro | Sina Herrmann | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eleonora Molinaro form & Sina Herrmann form
Eleonora Molinaro - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
11.06.22 Polufinale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.22 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.02.20 Polufinale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
25.01.20 Polufinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Sina Herrmann - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |