MEČ
08.05.19 | 1. kolo | Eleonora Molinaro | Katyarina Paulenka | 6-3, 7-62 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eleonora Molinaro | Katyarina Paulenka | |
1. servis % | 56/88 (64%) | 46/77 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/56 (61%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/32 (44%) | 12/31 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/77 (52%) | 40/88 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/165 (53%) | 77/165 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eleonora Molinaro | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eleonora Molinaro | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eleonora Molinaro | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eleonora Molinaro | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eleonora Molinaro | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eleonora Molinaro vs. Katyarina Paulenka - Međusobni mečevi
08.05.19 | 1. kolo | Eleonora Molinaro | Katyarina Paulenka | 6-3, 7-62 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eleonora Molinaro form & Katyarina Paulenka form
Eleonora Molinaro - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
11.06.22 Polufinale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.22 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.02.20 Polufinale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
25.01.20 Polufinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Katyarina Paulenka - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
23.03.21 kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detalj meča |