MEČ
18.02.18 | 2. kolo kval. | Eleni Kordolaimi | Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-3 | Curitiba | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eleni Kordolaimi | Victoria Ariadna Beccio | |
1. servis % | 29/54 (54%) | 33/46 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 5/13 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/46 (59%) | 21/54 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eleni Kordolaimi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Ariadna Beccio | |
1-1 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eleni Kordolaimi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eleni Kordolaimi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eleni Kordolaimi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Victoria Ariadna Beccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
15.11.97, 26 Godina
15.11.97, 26 Godina
Eleni Kordolaimi vs. Victoria Ariadna Beccio - Međusobni mečevi
18.02.18 | 2. kolo kval. | Eleni Kordolaimi | Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-3 | detalj meča | Curitiba | zemlja |
11.10.16 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Eleni Kordolaimi form & Victoria Ariadna Beccio form
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Victoria Ariadna Beccio - Posljednji mečevi
W25 Cordoba - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Jazmin Seo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Tatiana Carpio | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Sierra Stone | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 6-1, 1-0, Marcela Bueno - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Manon Peral | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Noemi Giraudo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Gianela Cabrera | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Giovanna Tomita | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Marina Oliveira Zotelli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
05.03.18 kval. | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 6-1 | detalj meča |