INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tayisiya Morderger vs. Eleni Kordolaimi - Međusobni mečevi
17.09.18 | kval. | Eleni Kordolaimi | Tayisiya Morderger | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Tayisiya Morderger form & Eleni Kordolaimi form
Tayisiya Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
30.07.23 kval. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča |
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |