Austria
16.01.99, 25 Godina
16.01.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Radina Rakic vs. Eleni Kordolaimi - Međusobni mečevi
07.10.18 | 1. kolo kval. | Eleni Kordolaimi | Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Radina Rakic form & Eleni Kordolaimi form
Radina Rakic - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |