United Kingdom
20.09.00, 23 Godina
20.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Olivia Sonnekus-Williams vs. Eleni Daniilidou - Međusobni mečevi
20.09.17 | 1. kolo | Eleni Daniilidou | Olivia Sonnekus-Williams | 6-0, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Olivia Sonnekus-Williams form & Eleni Daniilidou form
Olivia Sonnekus-Williams - Posljednji mečevi
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
17.07.17 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - odustajanje | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Eleni Daniilidou - Posljednji mečevi
Solarino - tepih | ||||
08.12.18 Polufinale | vs. Lou Adler | 0-6, 0-2, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
06.12.18 Četvrtfinale | vs. Maria Masini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 0-6, 2-3, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Alice Amendola | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Vallone | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 3-3, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detalj meča |