Poland
12.08.98, 25 Godina
12.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nina Furmaniak vs. Eleni Daniilidou - Međusobni mečevi
11.12.17 | kval. | Eleni Daniilidou | Nina Furmaniak | 6-2, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Nina Furmaniak form & Eleni Daniilidou form
Nina Furmaniak - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Iman Garshong | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Emine Yildirim | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Balsen Kaya | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Uzarek | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Yulia Sokolovskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Yuval Keren | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkeviciute | 6-1, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Prim Siripipat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Eleni Daniilidou - Posljednji mečevi
Solarino - tepih | ||||
08.12.18 Polufinale | vs. Lou Adler | 0-6, 0-2, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
06.12.18 Četvrtfinale | vs. Maria Masini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 0-6, 2-3, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Romina Oprandi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Schio - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Alice Amendola | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Vallone | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 3-3, - Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.12.17 2. kolo | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-4 | detalj meča |