MEČ
01.07.18 | 2. kolo kval. | Eleni Mtsentlitze | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Greece
07.09.00, 23 Godina
07.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Eleni Mtsentlitze vs. Viktoria Surova - Međusobni mečevi
01.07.18 | 2. kolo kval. | Eleni Mtsentlitze | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Eleni Mtsentlitze form & Viktoria Surova form
Eleni Mtsentlitze - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
20.01.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | detalj meča |
Viktoria Surova - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.18 kval. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detalj meča |