INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Strakhova vs. Elena-Teodora Cadar - Međusobni mečevi
28.07.14 | Polufinale | Valeriya Strakhova | Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Valeriya Strakhova form & Elena-Teodora Cadar form
Valeriya Strakhova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-63 | detalj meča |