MEČ
14.11.19 | 2. kolo | Elena-Teodora Cadar | Eunhye Lee | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Elena-Teodora Cadar | Eunhye Lee | |
1. servis % | 46/64 (72%) | 25/53 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/46 (63%) | 14/25 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 8/28 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/53 (58%) | 27/64 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Eunhye Lee | |
Elena-Teodora Cadar | 4-1 | |
5-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
5-3 | Eunhye Lee | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena-Teodora Cadar vs. Eunhye Lee - Međusobni mečevi
14.11.19 | 2. kolo | Elena-Teodora Cadar | Eunhye Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Elena-Teodora Cadar form & Eunhye Lee form
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Eunhye Lee - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča |