INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chelsea Vanhoutte vs. Elena-Teodora Cadar - Međusobni mečevi
24.10.18 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Chelsea Vanhoutte form & Elena-Teodora Cadar form
Chelsea Vanhoutte - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |