INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polina Golubovskaya vs. Elena Malygina - Međusobni mečevi
21.08.18 | 1. kolo | Elena Malygina | Polina Golubovskaya | 7-5, 0-6, 7-610 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Polina Golubovskaya form & Elena Malygina form
Polina Golubovskaya - Posljednji mečevi
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detalj meča |