MEČ
18.02.19 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Anna Iakovleva | 6-4, 6-0 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.12.97, 26 Godina
12313 $
02.12.97, 26 Godina
12313 $
Elena Malygina vs. Anna Iakovleva - Međusobni mečevi
18.02.19 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Anna Iakovleva | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Elena Malygina form & Anna Iakovleva form
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detalj meča |
Anna Iakovleva - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - odustajanje | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detalj meča |