Serbia
05.05.01, 22 Godina
05.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Dejana Milenkovic vs. Elena Gemovic - Međusobni mečevi
11.11.18 | kval. | Elena Gemovic | Dejana Milenkovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Dejana Milenkovic form & Elena Gemovic form
Dejana Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.19 kval. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
10.12.18 kval. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - odustajanje | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Elena Gemovic - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detalj meča |